no-nut-november-ne-zaman
2 Kasım 2020

No Nut November Nedir?

ile Nedir-Ki

Her kasım ayına girerken gündem olan no nut november nedir? No nut november sözleri nelerdir?

No Nut November Nedir?

Özellikle Avrupa ve Amerika’da hazırlanan capslere bakarsanız no nut november kelimesini görürsünüz. Özellikle kasım ayının yaklaşması ile daha sık kullanılır.

No nut november kasım ayında mastürbasyon yapmamaktır. Cinsel ilişki serbest ancak mastürbasyon yasaktır. 1 kasım itibari ile başlanır ve ay sonuna kadar bu yasak uygulanır. No shave november olarak da adlandırılmaktadır.

Bazı gruplar takipçilerine no nut november challenge yaptırarak bu ismin duyulurluğunu artırmıştır. Bu sebeple bir çok kişi google gibi arama motorlarında “no nut november nedir” gibi aramalar yapmıştır.

No Nut November Ne Demek?

No nut november etkinliği 2019 yılında o kadar yayılmıştı ki ünlü siteler siteye girişlerin %40 oranında azaldığını bildirmişti. Ancak sürekli bu konuyu düşünmekte kişileri dayanılması zor bir hale getirebilir. Çünkü size birisi sürekli olarak beyaz fili düşünme dediğinde mutlaka beyaz fili düşünürsünüz. O sebeple bu etkinlikte başarılı olmak için bunu düşünmeyi bırakmalısınız.

Etkinliğin neden kasım ayında yapıldığı konusunda bir bilgi edinemedik. Sizin bu konu hakkında bir bilginiz var ise aşağıdan yorum yapabilirsiniz.