adrenochrome-nedir
25 Haziran 2020

Adrenochrome Nedir? Amerikanın En Çok Konuşulan Olayı

ile Nedir-Ki

Adrenochrome Nedir?

İlk başta olayı anlatalım, inanıp inanmamak sizlere kalsın.

Amerika’da siyasi tarafların birbirleri ile zıtlaşması sonucu taraflar birbirlerinin kirli işlerini açıklayarak karşı tarafı zor durumda bırakmaya çalışıyor.

Şimdi gelelim adrenochrome konusuna. Adrenochrome, insan vücudundaki adrenalinin oksitlenmiş halidir. Bir nevi kimyasal bir uyuşturucu olarak görülmektedir. Bu kimyasal heyecan ve korku esnasında salgılanır. Bu kimyasalın insan vücuduna muazzam derecede etki ettiği konuşuluyor. Vücudun zinde kalması, mutluluk, duyuların güçlenmesi, zihnin açılması, yaşlandırmayı geciktirme, cinsel güç gibi durumlara yol açtığı tartışılmakta. Bir yandan bu kimyasalın bağımlılık yaptığı düşünülmekte hatta bağımlı iseniz ve adrenochrome’a erişememişseniz sol gözünüzde morarma ve hızlı yaşlanma belirtileri olacağı söyleniyor.

Şimdi gelelim olayın iğrenç tarafına. Bu adrenochrome yaşı 0 ile 9 aralığındaki çocuklardan elde ediliyormuş. Kurban çocuk işkence ile korkutulup öldürülüyor bu sayede adrenochrome salgılanıyormuş.

Bu haberler sonucunda sosyal medyada birçok tanınmış kişinin sol gözü mor şekilde fotoğrafları paylaşıldı. Bu da Amerika’da bu konunun gündem olmasına vesile oldu.

Zengin kişilerin bu kimyasal ürünü çok yüksek fiyatlara aldığı dile getirildi. Hatta dünyada çocuk kaçakçılığının bu sebeple arttığı söyleniyor.

Sosyal medyada yıllarca yaşlanmayıp sonra birden bire yaşlanan ünlü kişilerde bu konudan nasibini aldı. Çünkü uzun süredir bu kimyasalı kullanmadıkları için vücutlarının çöktüğü söylentileri insanlar arasında yayılmakta.

Adrenochrome nedir ne değildir sizlere anlatmaya çalıştık. Söylentiler git gide iğrençleşiyor. Biz kısaca durumu anlatmaya çalıştık. İnanıp inanmamak size kalmış. İsterseniz daha detaylı bir şekilde konuyu araştırabilirsiniz.