web-postegro-guvenli
1 Ekim 2020

Web Postegro Nedir ve Nasıl Kullanılır?

ile Nedir-Ki

Instagram stalk hastalığı olanlar bu içeriğimiz tam size göre. Instagramda gizli profilleri görmenizi sağlayan web postegro nedir ve nasıl kullanılır? Güvenli midir ve kullanıcı yorumları nasıldır?

Web Postegro Nedir?

Stalklamak istediğiniz profil gizli ise ve profili görmek için sabırsızlanıyorsanız web postegro uygulaması imdadınıza yetişir. Öncelikle yapmanız gereken Google Play’den Postego & Lili uygulamasını indirmek. Daha sonra hesaplara bak butonuna tıklayarak kendi hesabınıza girmelisiniz. Daha sonra aramadan istediğiniz kullanıcının hesabına girebilirsiniz.

Postegro Güvenilir Mi?

Postegro tarzı uygulamalar geçmiş yıllarda çok popüler olan arayanı bil uygulamaları gibi çalışmaktadır. Yani A kişinin instagram profilinin gizli olduğunu düşünelim. B kişisi onun takipçisi ve bu sebeple profilini görebiliyor. B kişisi uygulamayı yüklediği an o uygulamadaki diğer kişiler B kişi üzerinden A kişisinin profilini görüntüleyebilmektedir. Şimdiye kadar postegro uygulaması sebebiyle hesabını çaldıran görmedim ancak sonuçta 3.parti yazılımdır. Bilgileriniz verip vermemek size kalmış. Herhangi bir endişeniz var ise sahte profil hesapları ile de giriş yapabilirsiniz.

Postegro Uygulaması Yorumları

Sosyal medyada postegro uygulaması için söylenmiş yorumları sizler için derledik.

  • Yıllardır görmediğim eski sevgilimi stalkladım. Kendimi çok kötü hissediyorum. Kız resmen beni bırakıp hayatını kurtarmış.
  • Bir stalk canavarı olarak uygulama tam benlik. Adamın yedi ceddini araştırırım.
  • Herkesi stalkladım tam istediğim kişiyi stalklayamadım. Profiline gireceğiniz kişinin takipçilerin veya takip ettiklerinden birisi postegro yüklememiş ise göstermiyormuş. Bu sorunu aşan varsa bi el atsın.
  • Postegro uygulaması güvenli mi diye tereddütlerim olduğu için fake hesaptan girdim. Bakacağıma baktım yeter artık çıkıyorum ben.

Postegro Hesap Silme

Web postegro uygulamasından hesabı silmek için yapmanız gereken uygulamadan çıkış yapmak ve ardından instagram şifrenizi değiştirmek. Postegro dan korunma yolları arıyorsanız o durum biraz daha zor. Çünkü takipçilerinizden bir kişinin dahi uygulamayı indirmesi profilini görünür kılacaktır. En güzel korunma yolu görsel atmamak.

Web postegro uygulaması nedir ve nasıl kullanılır sorularını cevapladık. Eklemek veya sormak istediklerinizi aşağıdan yorum yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz.