hikaku-sitatter-nasil
28 Ağustos 2021

Hikaku Sitatter Nedir?

ile Nedir-Ki

Karşılaştırma yapmak için kullanışlı bir site olan hikaku sitatter nedir? Nasıl ve ne için kullanılır? Kısaca bilgi verdik.

Hikaku Sitatter Nedir?

Birçok kişi sevgilisi veya arkadaşı ile arasındaki boy farkını merak etmektedir. Sevgilim 1,70 ben 1,50 boyundayım nasıl görünürüz gibi sorularınız var ise hakaku sitatter sitesi bu sorunuza cevap olur. Sadece insan değil farklı iki nesnenin de en ve boy bilgisini girerek rahatlıkla kıyaslayabilirsiniz.

Hikaku Sitatter sitesinin kullanımını da basittir. Öncelikli hikaku sitatter bağlantısından siteye erişebilirsiniz. Daha sonra sol kısımdan isim, boy ve renk girebilirsiniz. Üst kısımdan da cinsiyet seçtikten sonra renk seçiminin altındaki butona tıklarak nesne eklemesi yapabilirsiniz. Aynı işlem tekrarlayarak farklı nesnelerde ekleyebilirsiniz.

hikaku-sitatter-boy
gorsel-boy-farki

Eğer kullandığınız tarayıcıda çeviri özelliği yok ise sitenin sağ üst kısmından japonca olan dili ingilizce veya ispanyolcaya çevirebilirsiniz. En azından ingilizce olarak da istediğiniz birçok işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kısaca hikaku sitatter nedir ve nasıl kullanılır sorularını cevapladık. Sizde bir arkadaşınız veya partneriniz arasındaki boy farkının nasıl gözükeceğini merak ediyorsunuz bu siteyi kolaylıkla kullanabilirsiniz.